Kurumsal

kurumsal

Firmamız, Mevsim Mühendislik Mekanik ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. 1999 yılında mekanik tesisat taahhüt sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. 20 yılı aşkın süredir edindiğimiz bilgi ve tecrübe; güven, memnuniyet değeri, kaliteli ürün ve kaliteli hizmet anlayışı, uzman, genç ve dinamik bir ekip ruhuyla başarılarını sentezleyerek mekanik tesisat taahhüt sektöründe bir çok önemli projeye imza atmış ve başarısından söz ettirme imkanı yakalamıştır.

Kurulduğu günden bugüne Mevsim Mühendislik mekanik tesisat ve taahhüt alanında proje  ve uygulamalarına en uygun ve ideal çözümler sunmayı, proje danışmanlık hizmeti vermeyi, ilgili proje ve projeyi ilgilendiren farklı sektörler de süreç yönetimi yapmayı veya müşteri talebine göre tüm süreç yönetimini başarıyla ve güvenle üstlenmeyi, hizmet sonrası da müşterinin yanında durmayı, bakım ve onarımını üstlenmeyi, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde sağlamayı ilke edinmiştir. Bu anlamda uluslararası standartlar ışığında proje ve uygulamalarını hazırlayıp sağlık tesisleri, alışveriş merkezleri, turizm tesisleri ve konsept işlerin mekanik tesisat proje, taahhüt, mali müşavirlik hizmetlerini ilk günkü dinamizm, tecrübe ve amatör ruhuyla günümüzde ve gelecekte başarıyla sentezleyerek hizmet kalitesini müşterilerine yansıtmaktadır.

Bugün Mevsim Mühendislik ülkemizde sektörünün en iyilerinin tercihleri arasında yer almaktadır. Mevsim Mühendislik’ in tercih edilmesinin arkasında karşılıklı memnuniyet, kalite, hız, başarı ilkesini şirket benliğinde özümseyip yeniliklere açık, fark yaratan, sıra dışı bir estetik anlayışıyla çalışma disiplinini projede kusursuz yansıtması ve yaşatması yatmaktadır.

VİZYONUMUZ

Organizasyonel yapımızı ve teknolojik alt yapımızı sürekli geliştirerek, profesyonel ve uluslararası standartlarda iş yapabilen, yaratıcı, dinamik, hızlı, kaliteli, yeni teknoloji ve yaklaşımlarını kullanan, çözüm odaklı, ekip ruhu taşıyan, konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olan, müşteri memnuniyeti ve ürün kalitesini uygun şartlarda sunan bir şirket olarak Mevsim Mühendislik hedef olarak ülkemizde lider, ihtiyaç duyulan her nokta da var olan, en çok aranılan, tercih edilen, öncü ve yenilikçi, doğru zamanlı, uygun fiyatlı performanslarla çözüm getiren iç ve dış pazarda aranılan ilk sırada tercih edilen güvenilir tek ve lider dünya şirketi olarak bir vizyon belirlemiştir. Bu anlamda Mevsim Mühendislik her bakımdan kaliteyi yakalamakta, teknoloji ve eğitim gereklerini üst düzeyde yerine getirmekte ve sürekliliğini devam ettirmektedir.

MİSYONUMUZ

Mevsim Mühendislik Mekanik ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. kaliteli ve müşteriye en uygun çözümler sunarak hizmet anlayışını göstermekte ve gelişimin sürekliliğine inanmaktadır. Bu doğrultuda çalışanlarının ve müşterilerinin güvenini ve bağlılığını kazanıp, şirket profilini yükselterek Türkiye ’de örnek gösterilen şirket düşüncesiyle yola çıkmaktadır. Bu gün Mevsim Mühendislik projede yaratıcılığın, müşteri memnuniyetinin, kaliteli ürün ve hizmetin, güvenin, tecrübe ve hızın, güncel yapı bilgisiyle iyi bir mühendislik ürününe dönüşebileceğini savunan, her projenin kendine özgü gerçeklerinin olduğunu bilen ve kendine özgü duruşunu savunan ve başarısına yansıtan, mühendisliğin tüm boyutu ile teknik hizmet boyutunu belli bir dengede tutmaya çalışan kendine has çağdaşlık anlayışı, disiplini ve iş ahlakını kişisel-kurumsal çıkarlardan üstün tutan yaklaşımı ile sektörün en iyilerine, önde gelen şirketlerine ve bireylere hitap eden, proje ve danışmanlık hizmetleri sunan bir şirkettir.